120

121

122

123

124
124
-->

کسب و کار الکترونیک


آموزش همگانی، مستقل از زمان و مکانی

شرکت پیشگامان عرصه آموزش رامان صدرا سه اصل اولیه " استفاده از بهترین اساتید کشور"، " امکان استفاده برای تمام اقشار جامعه با هر سطح درآمدی" و "بهره مندی در هر زمان و مکان" را رسالت و ماموریت خود در این راه قرار داده است و از روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل تلاش دارد تا دانشجویان و علاقه مندان به کسب علم و دانش را با شیوه های نوین آموزش هوشمند آشنا گرداند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم افزار ایران

اتحادیه توليدكنندگان و صادرکنندگان نرم افزار ایران در جهت سازماندهي و قانونمند كردن توليد و صادرات نرم افزار و به منظور تنظيم بازار و بهبود وضع اقتصادي مؤسسات، شركتها و اشخاص حقيقي توليد كننده، صادركننده و ارائه كننده خدمات نرم افزاري و استاندارد سازي نرم افزار هاي رايانه اي وهمچنین سیاست های دولت جمهوری اسلامی ایران در جهت توسعه صادرات غیر نفتی کشور اتحاديه صادركنندگان نرم افزار ايران در مهرماه سال 1380 تحت پوشش اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران تاسیس شد. این اتحادیه به عنوان تنها تشکل متمرکز در خصوص توليد و صادرات نرم افزار کشور از زمان تاسیس خود حرکتی آرام و رو به جلو نسبت به سال های گذشته داشته است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

اتوماسیون اداری و فرایندها فراگستر

ما نرم‌افزارها، خدمات و راهکارهای تخصصی را به شما ارائه می‌کنیم که می‌تواند به سازمان شما در افزایش بهره‌وری، کاهش هزینه‌ها، افزایش رضایت مشتریان، مدیریت هوشمند و بهتر کسب‌وکار و کارکنانتان کمک قابل توجهی کند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

انجمن کسب و کار های اینترنتی

پوشش کسب و کارهای دارای نماد اعتماد در تهران،کسب جایگاه برتر برند قابل اتکا از دید خریداران اینترنتی، جهت تشویق ایشان به خرید اینترنتی،کسب کرسی در حداقل دو بخش/ زیر بخش دولتی که در تصمیم گیری های مرتبط با کسب و کارهای اینترنتی نقش دارند،تلاش در جهت تبدیل انجمن به کانون کشوری،

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

ایده پردازان آموزش آنلاین

شرکت سهامی ایده پردازان مهر سپاهان با مسئولیت محدود ارائه دهنده خدمات مشاوره و آسیب شناسی در حوزه مهندسی صنایع و مجری پروژه های مورد نیاز سازمان ها جهت رفع گلوگاهها و بهبود شرایط موجود سازمان ها ، استقرار دهنده نظامهای مدیریتی ( مدیریت مشارکتی و مدیریت کیفیت ) در سازمانها وهمچنین مجری دوره های آموزشی مرتبط با مهندسی صنایع از جمله excel ، آمار ، کنترل پروژه ، شبیه سازی ، هوش تجاری و می باشد . این شرکت در سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را با انجام پروژه کار سنجی و زمانسنجی برای شرکت فرمان خودرو سپاهان شروع نمود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

آکادمی بازرگانی آتیه

موسسه توسعه دانش بنیان آتیه در مرداد سال ۱۳۸۸ با شعار” توسعه دانش بنیان” با تکیه بر دانش بومی و توانمندی های آموزشی و نرم افزاری توسط جمعـی از فارغ التحصیلان رشته های مدیریتی دانشکـده مدیریت دانشگاه تهران، موفق به تاسیس آکادمی بازرگانی آتیه گردید. این مجموعه توانسته در مدت زمان اندک با طراحی و پایه گذاری دوره های تخصصی کاملا کاربردی و بکارگیری اساتید اجرائی دانشگاه تهران،آموزش جمع کثیری از مدیران-کارشناسان، صاحبان کسب وکار و سازمان های خرد و کلان را بر عهده داشته باشد.

ارائه آموزش های به روز در فضای دانشگاهی، همراهی و مشاوره تجار و دانش آموختگان حوزه های مختلف تجارت و کسب و کار، از دیگر امتیازات مهم این مجموعه برای علاقمندان تحت آموزش، می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

آموزش آنلاین وب‌یاد؛ شبکه یادگیری وب یاد

بر اساس تایید کارگروه ارزیابی شرکت‌های دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کاربوم محصولی دانش بنیان از شرکت توسعه سرمایه انسانی آریا سابین است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

آموزش کوتاه مدت خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران

سامانه آموزش کوتاه مدت سدا در نوع خود اولین و منحصر بفردترین سامانه یکپارچه مدیریت مراکز آموزش کوتاه مدت می باشد که با تحلیل و بررسی مراکز آموزشی خانه کارگر و با توجه به گستردگی این مراکز در سطح کشور و حجم انبوه استقبال دانش پژوهان از دوره های کوتاه مدت خانه کارگر در جهت تامین نیاز های این مراکز و رضایت کاربران آنها طراحی و پیاده سازی شده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

آموزش و کاریابی مهندسی پزشکی جهاد دانشگاهی

جهاد‌دانشگاهی با پشتوانه 33 سال تجربه علمی و عملی و با برخورداری از ظرفیت‌های متنوع و به روز، در سراسر کشور فعالیت آموزشی دارد و قادر به ارائه خدمات آموزشی به عموم جامعه و تأمین نیازهای آموزشی دستگاه‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتی‌در سطح کشور می‌باشد. آموزش‌های جهاددانشگاهی با هدف توسعه منابع‌انسانی و متناسبسازی قابلیت‌های تخصصی افراد با نیازهای تخصصی‌کشور بنیان نهاده شده تا در سایه آن، کارآیی‌های لازم برای پذیرش و ایفای موثر وظایف اجتماعی و شغلی کسب گردد. محورها و زمینه‌های اصلی آموزش در جهاددانشگاهی عبارتند از:

آموزش‌ عالی(مقاطع دکتری، کارشناسی ارشد، کارشناسی و کاردانی)

آموزش عالی علمی- کاربردی (کارشناسی ارشد، کارشناسی و کاردانی)

آموزش‌های‌ تخصصی پیشرفته، تخصصی‌‌ و آموزش‌های عمومی- مهارتی (فراگیران آزاد و فراگیران دستگاه‌های اجرایی)

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

باشگاه کسب و کار ایران

اهداف انجمن کسب و کار ایران

الف: کلیات

ترویج مدیریت اسلامی و ارتقای سطح علمی و مهارت های کاربردی مدیران کشور از طریق انتقال و تبادل دانش مدیریت و MBA (مدیریت راهبردی کسب و کار)

ب: روش اجرای هدف

ارائه مقالات و سایر مستندات علمی در زمینه MBA

برگزاری همایش و سمینارهای مرتبط با MBA

معرفی منابع و مراجع مفید در ارتباط با اهداف انجمن

انتقال تجربیات مفید مدیران موفق ایرانی و خارجی

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

بنیاد دانش

بنیاد دانش با حمایت از فرزندان مستعد اما نیازمند و محروم از نعمت پدر، فردایی پُر امید را به ارمغان می آورد.

موسسه خیریه همیاران توسعه دانش تحت برند بنیاد دانش توسط جمعی از خیرین نیکوکار و اساتید دانشگاهی در زمینه حمایت و هدایت تحصیلی و همچنین توانمندسازی دانش آموزان یتیم بی بضاعت اما با استعداد در سال ۱۳۹۳ به ثبت رسید.

این بنیاد با اخذ مجوز رسمی از وزارت کشور به شماره ۲۹۲۵۰ بعنوان یک موسسه خیریه ملی در استان های تهران، سیستان و بلوچستان، خوزستان، هرمزگان و بوشهر فعالیت می نماید و بر اساس برنامه استراتژی تدوین شده قصد دارد تا سال ۱۴۰۴ به تعداد ۱۰ هزار نفر دانش آموز را در سطح گشور تحت پوشش قرار دهد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

بیزیکت

بیزیکت اولین و تنها شبکه اجتماعی و پیام‌رسان اختصاصی خرید و فروش و کسب درآمد برای همه در ایران است.

در بیزیکت همه ایرانیان می‌توانند هم خرید کنند، هم فروش کنند و هم از خرید و فروش دیگران کسب درآمد کنند.

کلیه حقوق مادی و معنوی بیزیکت متعلق است به شرکت "ارزش‌آفرینان عصر اینترنت" (سهامی خاص، شماره ثبت 46642)

امیدواریم با عضویت در بیزیکت بتوانید کسب و کار خود را آن‌چنان که شایسته است پیش ببرید و حضور شما در بیزیکت رونق دهنده فعالیت‌ها و کسب و کارتان باشد.

در این راه مشتاقانه منتظر شنیدن هر نوع پیشنهاد و انتقاد و نظر از سوی شما هستیم.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

پایگاه اطلاع رسانی اشتغال فناوری نانو

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو به منظور بهره گیری مناسب از تخصص سرمایه­ های انسانی در صنایع و ساماندهی بازار کار، پایگاه اطلاع رسانی اشتغال را در سال 1388 راه اندازی نمود.  این پایگاه از ابتدای کار محوریت فعالیت خود را گسترش و توسعه منابع انسانی تعریف نمود و اشتغال­زایی متخصصان فناوری های نوین در نهاد­ها و صنایع تولیدی نقطه تمرکز فعالیت این پایگاه قرار گرفت.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

پایگاه اطلاع رسانی خانه کارآفرینان ایران

خانه كارآفرينان ايران به عنوان اولين NGO كارآفريني در ايران , یک تشکل غیر دولتی می باشد که مجوز حضور فعالیت های خود را در سال 1382 از وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران دریافت نموده است.خانه کارآفرینان توسط علاقمندان به کارآفرینی در راستای اهداف تعریف شده در اساسنامه خود , فعالیتهایش را در 4 بخش : آموزش- مشاوره- ترویج و پژوهش آغاز نموده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

پایگاه اطلاع رسانی شغلی دانش آموختگان آموزش عالی

پایگاه اطلاع‌رسانی دانش‌آموختگان آموزش عالی اولین سیستم یکپارچه و مکانیزه شغلی ویژه فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در کشور می‌باشد که با هدف ایجاد ارتباطی صحیح و نهادینه بین کارجویان و کارفرمایان ایجاد گردیده است.

این پایگاه کلیه اطلاعات و خدمات مورد نیاز مخاطبین اعم از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان را در امر کاریابی و ترسیم مسیر‌های شغلی و همچنین کارفرمایان را در استخدام نیرو‌ی انسانی متخصص و منطبق با نیازها و شاغلین را در جهت توسعه و پیشرفت شغلی ارائه می‌نماید

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

پایگاه مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی با هدف ترویج و اشاعه اطلاعات علمی، گسترش و ارتقای خدمات اطلاع رسانی به محققان، سرعت بخشیدن به کاوش های علمی و دستیابی آسان محققان به آخرین منابع اطلاعاتی منتشر شده در نشریات و دستآوردهای پژوهشی و نهایتاً افزایش اثربخشی تحقیقات در کشور، در 16 مرداد سال 1383 راه‌اندازی گردید.

همواره این پایگاه سعی نموده است که منابع علمی را با دو ویژگی "جامعیت و روزآمدی" به همراه سرویس‌ها و خدمات ویژه و کارآمد در جهت اشاعه فرهنگ تحقیق و پژوهش به صورت دسترسی آزاد (Open Access) در اختیار محققان و دانش‌پژوهان قرار دهد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

پایگاه تخصصی اصناف و مشاغل ایران

- ایجاد ارتباط بین اصناف و مشاغل ایران از طریق یک پایگاه دائمی و همیشه در دسترس

- ایجاد یک نمایشگاه بزرگ نامحدود دائمی محصولات, خدمات و اطلاعات صنفی و شغلی

- رشد اقتصادی و فروش بیشتر شرکتها, موسسات, فروشگاهها و همه مشاغل از طریق معرفی در این سایت

- ارائه گرافیک ساده, زیبا و تاثیر گذار جهت نمایش صفحات

- ارائه خدمات ارزان قیمت برای همه, جهت معرفی محصولات, خدمات و غیره

- معرفی سایت اینترنتی اعضاء (این سایت) جهت بالا بردن بازدید کننده سایت ایشان

- بالا بردن رتبه بندی اطلاعات همه اعضاء این سایت از طریق موتورهای جستجوگرYahoo و Google و غیره

- ایجاد فرهنگ صحیح استفاده از اینترنت بری ارتباط بین مشاغل

- ایجاد رقابت بین شرکتهای عضو با سیاستهای تعیین شده در تحلیل سایت

- ایجاد یک بانک بزرگ اطلاعاتی اصناف و مشاغل

- ایجاد یک نمایشگاه همیشگی و دائم

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

پایگاه علمی کارآفرینی دیجیتالی

در سال 1379، در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان سنجش آموزش کشور (دبیرخانه طرح کاراد) آیین نامه ایجاد مرکز کارآفرینی در دانشگاه ها تدوین گردید .

مرکز کارآفرینی دانشگاه علم و صنعت ایران فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نمود .

از جمله فعالیت انجام شده در این مرکز، تهیه برنامه ریز دانشجویی ( Student Organizer ) ، تهیه جزوات در رابطه با کارآفرینی، مدیریت زمان و ... ، برگزاری مسابقه ایده کارآفرین و برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی و سخنرانی با کارآفرینان برتر می باشد .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

پردیس ثبت

سامانه تخصصی موسسه حقوقی ثبت شرکت پردیس ثبت با بهره گیری ازکارشناسان متخصص و مجرب در زمینه ثبت شرکت ، ثبت برند ، ثبت تغییرات و تصمیمات شرکت ، نقل و انتقال سهام شرکت های سهامی خاص و نقل وانتقال سهم الشرکه در شرکت های با مسئولیت محدود ، انحلال، ثبت نام و برند تجاری، افزایش و کاهش سرمایه و کلیه امور مربوط به شرکت هارا در زمینه ثبت، آمادگی کامل خود را برای خدمت رسانی به هم میهنان گرامی خود با افتخار اعلام مینماید .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

تجارت‌نیوز - اخبار اقتصاد و تجارت، آموزش و تحلیل اقتصادی

اقتصاد ایران روندهای تازه‌ای را تجربه می‌کند. «مدل کسب‌وکار» ایرانی در حال تحول است. مفاهیمی نو به دایره واژگان سیاست‌گذاران اقتصادی وارد شده است و «سرمایه» مسیرهای متفاوتی را پیدا کرده است.

پورتال خبری-تحلیلی تجارت‌نیوز روایتی جامع از اقتصاد ایران و جهان، و بازتاب‌دهنده این اتمسفر تازه است. تلاش می‌کنیم از فرصت‌های تازه‌ای که فضای آنلاین برای نشر سریع و متنوع محتوا خلق کرده، استفاده کنیم و اخبار و اطلاعات اقتصادی را آسان و باکیفیت به دست شما برسانیم.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

تخته سفید

تخته سفید یکی از محصولات تیم مکتب خونه است که به منظور به اشتراک گذاری ویدئوهای آموزشی راه اندازی شده است. شما می توانید ویدئوهایی آموزشی خودتان را برای اشتراک گذاری با دیگران، بر روی تخته سفید قرار دهید و لینک آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

هم چنین می توانید ویدئوهای آموزشی که در وبسایت های دیگر مانند Youtube می بینید و می خواهید خودتان استفاده کنید یا اینکه به نظرتان می رسد که می تواند برای استفاده دیگر کاربران مفید باشد را بر روی تخته سفید بارگزاری کنید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

چطور

رسانه آموزشی و آنلاین «چطور» متعلق به شرکت تجارت الکترونیک توژال به دلیل نیاز شدیدی که جامعه در زمینهٔ رشد و توسعهٔ فردی حس می‌کرد و همچنین به دلیل ضرورت آشنایی با مفاهیم مربوط به کسب‌وکار و موفقیت، بر آن شد تا با بهره‌گیری از بهترین منابع خارجی و داخلی، کمیاب‌ترین و پرکاربردترین دانش روز دنیا را به مخاطبانش منتقل کند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

دانشگاه فنی و حرفه ای

دانشگاه فنی و حرفه ای به عنوان تنها دانشگاه متولی آموزش عالی فنی و حرفه ای در کشور، از سال 1390 با مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کار خود را آغاز نموده است. دانشکده و آموزشکده های فنی و حرفه ای به عنوان واحدهای زیرمجموعه این دانشگاه، سابقه ی بیش از چهل سال فعالیت آموزشی داشته و از اولین مراکز آموزش عالی کشور هستند که در تداوم مسیر تحصیلی دوره متوسطه فنی و حرفه ای (هنرستان های فنی، کشاورزی، حرفه ای، تربیت بدنی) فعالیت داشته اند اما تأسیس این دانشگاه و تفکیک آن از وزارت آموزش و پرورش به سال 90 بر می گردد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

دفتر کار مجازی دفترشما

دفتر کار مجازی جایگزینی مدرن برای دفتر کار امروزی است و شما را از صرف هزینه و زمان زیاد برای اجاره دفتر کار، استخدام منشی و حتی خرید خط تلفن ثابت تهران بی نیاز می کند. شماره تلفن ثابت (Virtual Number)، سرویس تلفن گویا (IVR)، سرویس منشی مجازی (Virtual Secretary)، اتاق جلسات (Meeting Room) و مرکز تماس (Call Center) از جمله خدمات نوین دفتر کار مجازی است.«دفتر شما» عرضه کننده خدمات ارتباطی در حوزه دفترکار مجازی در ایران است. با استفاده از خدمات «دفتر شما» با خیالی آسوده و با هزینه ای بسیار پایین تر کسب و کار خود را راه اندازی کنید و به سرعت گسترش دهید و فقط روی موفقیت خود تمرکز کنید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

ذهن ثروت ساز

چگونه بتوانیم ایده هایمان را اجرا کنیم و ثروتمند شویم؟ به همراه دعوت به همکاری

تاثیر انتخاب ها در سرنوشت ما

سمینار هدف گذاری سایکوداینامیک، قوی ترین متد هدف گذاری در جهان

استخدام سراسری گروه ذهن ثروت ساز با درآمد میلیونی

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

راه کسب و کار

ما در این سایت قصد داریم که شما با دسترسی به اطلاعات و مهارت‌های گوناگون خودتان در جایگاه مشاور خودتان باشید و بتوانید راه را برای خود روشن کنید اما گاهی ممکن است که به مشکلاتی برخورد کنید سرعت شما را کم کند یا راه‌حل مناسبی برای آن پیدا نکنید. در این مواقع بخش دریافت مشاوره سایت راه کسب‌وکار در خدمت شماست.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

رسانه نوآوری کسب و کار ایران

مدیتک بخشی از یک پروژه بزرگ است که شامل شتابدهنده، مجموعه تجاری سازی و رسانه است. در فاز نخست با توجه به حجم تولید محتوای حوزه کسب وکار مدیتک به جمع آوری، دسته بندی و نشر تدریجی محتوا در وب سایت و شبکه های اجتماعی خود می پردازد. در حال حاضر 30 درصد مطالب تولید و عمدتا در حوزه خدمات و حمایت های صورت گرفته در کشور از استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

سازمان همياري اشتغال دانش آموختگان

عرضه خدمات پژوهشي، آموزشي و اطلاع‌رساني به دانش‌آموختگان دانشگاهي

عرضه خدمات علمي و مشاوره‌اي توسعة اشتغال به سازمانها و نهادهاي كشور

عرضه راهكارهاي علمي و اجرايي توسعة اشتغال در تدوين برنامه‌ها و سياستهاي كلان كشور

تعريف و تدوين راهكارهاي اجرايي توسعة اشتغال

تدوين طرحهاي تيپ شغلي نوآورانه

گسترش زمينه‌هاي اشتغال در حوزة IT

مديريت و اجراي طرحهاي كلان در حوزه اشتغال

برگزاري همايشها، سمينارها و كارگاههاي مرتبط با اهداف و سياستهاي سازمان

اجراي طرحهاي اشتغال زا

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

سامانه جدید کارورزی و مهارت آموزی

طرح کارورزی از جمله طرح‌های وزارت کار برای ایجاد اشتغال گسترده در کشور است که پس از مطالعه و تلاش بی وقفه و کار کارشناسی بسیار عملیاتی شده است. این طرح سال گذشته در سه استان  گلستان، قزوین و کردستان اجرا شد ‌هرچند قبل از آن به شکل آزمایشی در هشت استان کشور به اجرا در آمده بود. تجربه اجرای این طرح در سه استان مذکور حکایت از آن دارد که ۷۰ درصد افرادی که در قالب این طرح جذب بازار کار شدند توسط کارفرمایان در شغل خود ماندگار شدند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

سامانه کارا

سامانه کارا مجری طرح ارائه وام توسعه مشاغل روستایی، سرمایه گذاری و کارآفرینی می باشد. این سامانه با آدرس اینترنتی kara.mcls.gov.ir در اختیار تمام افراد با شرایط مد نظر قرار گرفته و می توانند درخواست خود را به صورت اینترنتی در این سامانه برای دریافت وام ثبت کنند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

سامانه کارآفرینان برتر

جشنواره کارآفرینان برتر کشور از سال ۱۳۸۵ تاکنون ۱۱ جشنواره توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار و کارآفرینان برتر در سطوح ملی و استانی شناسایی و معرفی شده‌اند. در طی برگزاری این جشنواره‌ها که بر اساس شاخصهای طراحی شده جهت شناسایی کارآفرینان صورت پذیرفته به‌طور تقریبی بالغ بر ۳۰۰۰ نفر کارآفرینان برتر در استانها و ۱۳۰ کارآفرین برتر ملی در بخش‌های مختلف اقتصادی (صنعت، کشاورزی و خدمات) انتخاب و معرفی شده اند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

سامانه مدیریت و کسب و کار

محلی برای جمع آمدن مدیران و توسعه گران و به اشتراک گذاشتن دروس مدیریتی برای همگان است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

سپناوب

هدف و رسالت اصلی مجموعه سپناوب ارائه مشاوره و خدمات مورد نیاز به مدیران کسب و کارها برای رشد هر چه سریعتر و توسعه کسب و کارشان در بستر اینترنت است. این مجموعه در نظر دارد با افزایش اطلاعات مدیران کسب و کار و ارائه مشاوره دقیق باعث کاهش ریسک ورود به فضای اینترنت شود و در نتیجه ماندگاری و رشد یک کسب و کار تازه در اینترنت باعث نمایان شدن نتایجی بسیار مفید برای کل بازار اینترنت خواهد شد که یکی از این م وارد افزایش اعتماد کاربران به وب سایت ها و در کل فروش اینترنتی است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

سپینود شرق

موسسه مطالعات راهبردی سپینود شرق در سال 1385 با همت گروهی از اساتید و کارشناسان متخصص در رشته‌های صنایع، مدیریت و اقتصاد با هدف فعالیت در زمینه تحقیق، مشاوره و آموزش در حوزه‌های مدیریت و مهندسی تاسیس گردید. سپینود شرق اعتلای صنعت و کارآفرینی، تشویق مدیریت علمی، بومی کردن فناوری پیشرفته و تقویت سرمایه‌گذاری صنعتی را تنها راه دستیابی به توسعه همه جانبه و پایدار می‌داند و در این راستا تلاش کرده است تا به نوبه خود با ترویج فرهنگ سرمایه‌گذاری درست، عالمانه و اندیشیده، سهم خود در این عرصه ملی را تا حد امکان و بضاعت به انجام رساند. ایجاد کارگروه‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف، حضور در مجامع علمی و مشاوره‌ای، اخذ گواهینامه‌های معتبر ملی و جهانی و انجام پروژه‌های متنوع و مختلف، بخشی از این تلاش‌هاست که عناوین آنها به تفصیل در پی می‌آیند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

سرآوا

سرآوا کارآفرینان ایرانی را که در مسیر ارزش‌آفرینی قرار دارند، برای رسیدن به رویاهایشان همراهی می‌کند. ما سرمایه موردنیاز کارآفرینان را با تجربیات ترازجهانی همراه کرده و در اختیار آنها قرار می‌دهیم؛ تجربیاتی در زمینه‌های استراتژی کسب‌و‌کار، بازاریابی، طراحی محصول، فناوری، مدیریت استعداد، امور مالی و حقوقی و فراتر از آن.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

شبکه مجازی مشاغل

ثبت نام در شبکه مجازی مشاغل برای کلیه اعضاء مرکز رایگان است. روابط عمومی مرکز اعلام کرد در راستای طرح ملی بهبود فضای کسب و کار، ثبت نام در شبکه مجازی مشاغل برای کلیه اعضاء رایگان است. این شبکه جهت اطلاع رسانی موثر و تشویق صاحبان مشاغل به فعالیت بیشتر در فضای مجازی و حرکت به سوی تجارت الکترونیک را ه اندازی شده است

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

شرکت تجارت الکترونیک اول

امروزه با گسترش بازارهای جهانی و توسعه ابزارهای ارتباطی، تجارت جهانی دچار دگرگونی های عظیمی شده است. در حال حاضر کسب و کارهای سنتی رو به سوی بهره برداری از ظرفیت ها و قابلیت های بالقوه ای آورده اند که تجارت الكترونیك، به عنوان یك اهرم ، رقابت و هم افزایی برای آن ها فراهم نموده است. در این دوره تجارت الکترونیک ابزاری برای افزایش كارایی و توانمندی کسب و کارها به منظور یافتن بازارهای جدید و رویارویی با تغییرات مداوم و عمیق بازارها است.

در همین راستا شرکت تجارت الکترونیک اول پس از چندین سال مطالعه و تحقیق میدانی، درسال 1389با هدف ارتقاء تجارت الکترونیک در کشور و کمک به کسب وکارها جهت رشد و توسعه در ابعاد مختلف و دستیابی به حداکثر توان بالقوه از طریق فناوری اطلاعات تاسیس گردید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

فایل های صوتی و پادکست های رویداد کارآفرینی بانی

توی این رادیو شما در مورد روشها و تکنیک هایی که در کسب و کارهایتان می توانید رشد کنید خواهید شنیدو آیتم هایی داریم مانند : اخبارینو - ابزارینو - نکاتینو - آموزینو و مهمانینو

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

فن یوز

فن یوز تقاضای فناوری و آخرین فناوری‌هایی را که توسط فناوران، صاحبان صنایع و سرمایه‌گذاران اعلام شده است را معرفی نموده و بستر را برای برقراری ارتباط میان آنها تا تفاهم نهایی فراهم می‌نماید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

کار و اندیشه تأمین کننده تجهيزات و ماشين آلات

“شرکت «کار و انديشه» در سال ۱۳۶۱ توسط تعدادی از مهندسين جوان، مستعد، باتجربه و دانش آموخته ی دانشگاه پلی تکنيک(صنعتی اميرکبير)، صنعتی شريف و دانشگاه تهران تاسيس شد که در حال حاضر در چهار بخش پزشکی و دارويی، ماشين آلاتِ آشاميدنی، ماشين آلاتِ دارويی و تهويه مطبوع فعاليت دارد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

کاران

جایگزینی استخدام آنلاین به جای روش های سنتی و ایجاد شبکه های تخصصی کار در تمام طیف های شغلی

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

کانون کارفرمایی انجمن های صنفی دفاتر مشاوره شغلی

بنا به پیشنهاد کانون به دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی مبنی بر واگذاری تجهیز دفاتر کاریابی، تفاهم نامه ای فی مابین کانون و دفتر هدایت نیرو کار و کاریابی ها، شکل گرفت و به دنبال آن شرکت پاکا اقدامات سریع خود را به منظور یکپارچه سازی نرم افزاری دفاتر کاریابی کشور آغاز نمود. به نحوی که تاکنون غالب دفاتر فعال کشور به این شبکه گسترده و کشوری پیوسته و در حال بهره برداری از مزایای آن می باشند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

کسب و کار دیجیاتو

دیجیاتو تنها یک درگاه خبری در زمینه فناوری نیست. هرچند شاید در نگاه نخست ما نیز وبسایتی جوان برای اطلاع‌رسانی در باب اخبار فناوری و رویدادهای حوزه تکنولوژی باشیم ولی در حقیقت کمی که به زیر پوستمان بروید خواهید فهمید برای ما هدف زندگی است نه چند گوشی و لپ‌تاپ و دوربین. چه بسا همانگونه که از شعار دیجیاتو حدس زده‌اید ما سایت نیستیم، بلکه تلاشی هستیم برای توسعه سبک زندگی دیجیتالی. از پهپاد گرفته تا اتوموبیل از کسب‌و کار گرفته تا شبکه‌های اجتماعی همه در این قلمرو گسترده از زندگی جدید هستند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

کسب و کاری در اخبار رسمی

اخبار رسمی اولین نیوزوایر یا سامانه آنلاین اجرای کمپین‌های رسانه‌ای برای کسب‌وکارها است که دسترسی به هزاران رسانه داخلی و بین‌المللی را برای انتشار محتوای شرکت‌ها، ساده و سریع‌تر کرده است. تصویری که یک کسب‌وکار از برند خود می‌سازد بدون داشتن روابط عمومی فعال، پویا و حضور قوی رسانه‌ای ممکن نیست. ما زیرساخت و ابزار دقیق، سریع و ساده را برای کمک به آنها می‌سازیم. ما صدایی رسا برای هر کسب‌وکار در رسانه‌ها هستیم و به درخشش آنها در نظر مخاطبانشان کمک می‌کنیم.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

کلینیک کسب و کار

ماموریت:

افزایش بهره وری سرمایه های ملی با ایجاد و بهبود مستمر یک بستر ارتباطی بین مشاوران کسب و کار و صاحبان سرمایه اعم از کسب و کارها، نیروی انسانی، سرمایه گذاران

استراتژی:

متمایزسازی خدمت با رویکرد ایجاد جامع ترین، طبقه بندی شده ترین، منظم ترین و قابل اعتمادترین سبد مشاورین

تقویت برند از طریق ایفای نقش پلتفرم ارتباطی با سه کارکرد ۱) معرفی ۲) مدیریت قرارداد ۳) تامین ابزار در صنعت مشاوره کسب وکار

استفاده از ابزارهای تکنولوژیک برای افزایش کمی و کیفی ساعات مشاوره

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

کلینیک کسب و کار

اهداف

فراهم نمودن یک درک وسیع در زمینه کارآفرینی

کسب مهارت در تحلیل فرصت های اقتصادی و ترکیب برنامه عملیاتی

شناسایی و تقویت ظرفیت، استعدادها و مهارت های  کارآفرینی

القای مخاطره پذیری با استفاده از فنون تحلیلی

توسعه همفکری  و حمایت متقابل در جنبه های مختلف کارآفرینی

تجدید نگرش ها در جهت پذیرش تغییر.

ارتقاي سطح علمي و تخصصي فراگیران در زمينه هاي مديريت و کارآفرینی

پرورش و تربيت نيرو هاي متخصص و كارآمد سازمانهاي كشور

ارتقاي سطح تبادل يافته ها و تجربيات مديران كشور از طريق برگزاري كارگاهها ، سمينار ها و دوره هاي آموزشي مرتبط با مديريت و کارآفرینی

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

ماهنامه کارآفرین ناب

اهداف

1-تولید، ترویج و ارتقاء سطح دانش نظری و تجربی کارآفرینی در راستای منویات مقام معظم رهبری و چشم انداز بیست ساله نظام جمهوری اسلامی  ایران

2- ایجاد بستر مناسب جهت ایجاد ارتباط میان پژوهشگران، مراکز علمی   پژوهشی ، پارک های علم و فناوری ، خوشه های صنعتی و صنایع کشور

3-انتشار مقاله های علمی، آموزشی، پژوهشی و تحلیلی و عرضه نتایج تحقیقات کارآفرینی در بخش های مختلف صنعت، خدمات، کشاورزی، منابع طبیعی، تعاونی، گردشگری و به ویژه کودک و نوجوان

4-نقد و بررسی مطالعات کارآفرینی

5-شناسایی و معرفی اندیشه های نو، نوآوری ها و خلاقیت های علمی در سطح ملی و بین المللی

6-ارتقاء دانش و بهبود نگرش مدیران، سیاستگذاران و برنامه ریزان کشور

7-اطلاع رسانی در زمینه پژوهش های تخصصی کارآفرینی و کمک به جلوگیری از فعالیت های موازی در کشور

8-كمك به توسعه ايران اسلامی از طريق طرح مسائل كارآفريني و كوشش در  ارائه راه حل با بهره گیری از صاحبنظران این حوزه

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مجتمع فنی تهران

این موسسه ضمن ارتقاء کمی و کیفی دوره های آموزشی متداول در آن زمان، مطالعه و امکان سنجی با هدف پيشرو بودن در آموزش، دوره های جدید بر مبنای نیاز صنعت کشور را پیگیری نمود و در همین راستا از حدود سالهای 1361 و با ورود کامپیوترهای خانگی اولیه اقدام به تدوین دوره های آموزش کامپیوتر کرد. با متداول شدن PC در سال 1367 این موسسه به عنوان اولین مرکز مجاز آموزش علوم کامپیوتر موفق به دریافت مجوز از سازمان آموزش فنی و حرفه ای شد و در حال حاضر با برخورداری از بیش از 60 مرکز آموزشی در سطح کشور و نشر بیش از 1700 عنوان کتاب و ده ها پروژه آموزشی و پژوهشی در حوزه ICT و کامپیوتر به عنوان بزرگترین سازمان ICT کشور در بخش خصوصی به فعالیت خود ادامه می دهد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مدرسه اینورس | آموزش تخصصی هنرهای دیجیتال

آموزشگاه تخصصی کامپیوتر گرافیک و هنرهای دیجیتال

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مدرسه تابستانی کسب و کار شریف

پرورش خلاقیت و فراگیری رویکردهای خلاقانه حل مساله

فراگیری مهارت‌های کارآفرینی

فراگیری مهارت کارهای تیمی

یادگیری برنامه‌ریزی شخصی بلندمدت

تقویت و یادگیری مهارت‌های ارائه، سخنرانی و فنون مذاکره

آشنایی با مبانی امور مالی و حساب‌داری

تجربه زندگی در محیط دانشگاه و آشنایی با رشته‌های دانشگاهی و مسیرهای شغلی توسط دانشجویان برتر هر رشته و اساتید آن حوزه

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مدرسه کسب و کار ماهان

ارزش آفرینی و کارآفرینی

توانایی تفکر، تدوین، اجرا و کنترل استراتژی

توانایی تیم سازی و تقویت روحیه تیمی

خودآگاهی در کسب و کار

تحلیل گری و تحقیق گری حرفه ای

فرهنگ برنامه ریزی

دارای برند فردی و بین المللی

راهبری خلاقانه سازمان

دارای تفکر واحد جهانی شده | وحدت در عین کثرت

فکر کن، تصمیم بگیر، اجرا کن

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مدیر اینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید.

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مرکز اطلاعات مشاغل ایران،بانک اطلاعات اصناف و ...

از دیدگاه صاحب نظران ، یک مجموعه بزرگ باید علاوه بر وظایف تشکیلاتی خود ، فلسفه و رسالت اجتماعی نیز داشته باشد و این امر موجب پرورش هوشمندی ، پختگی و ژرف نگری کارکنان می شود به گونه ای که اندیشه های آنان را درچارچوب انسانی و اجتماعی قرار می دهد تا بتوانند رفتارشان را در همان ساختار بروزدهند.

تمامی مدیران و کارکنان این مجموعه بایدبرای انجام رسالت همگانی سازمان با یکدیگر سخت تلاش کنند و این فلسفه و رسالت رامنشور اخلاقی می نامند.

همه افراد جامعه قابل احترام هستند و نیازمندند که خویشتن راارزشمند ببینند و این ارزشمندی بر پایه ای محکم استوار است و پابرجاترین و سالمترین عزت نفس بر پایه احترامی که مستحق آنیم استوار است نه بر اساس شهرت یا آوازهظاهری و تملق ها.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مرکز آموزشهای مجازی جهاد دانشگاهی                          

یادگیری سریع، زنده و پویا و در عین حال كم هزینه است.

افزايش انگيزه يادگيري از طريق جذابيت‌هاي رايانه‌اي مانند استفاده از امكانات صوتي، تصويري

عدم نياز به حضور دانشجو و اساتيد در محل و انعطاف پذيري برنامه‌ريزي بر اساس شرايط موجود

دسترسي آسان به اساتيد

فراهم آوردن امکانات آموزشي در نقاط دور افتاده و محروم

عدم محدوديت مکاني و زماني آموزش

ثبت نام، پرداخت شهریه و برگزاري آزمون به صورت آنلاین

صدور گواهينامه معتبر جهاددانشگاهي

در نظر گرفتن تخفيف‌ها براي فراگیران واجد شرايط

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا

ارزیابی ایده‌های کسب‌وکار پیشنهادی و برگزیدن ایده‌های مناسب برای سرمایه‌گذاری

تیم‌سازی حرفه‌ای و دسترسی متقابل ایده‌پردازان، متخصصان فنی و کسب‌وکارها به یکدیگر

مشاوره‌ در نحوه‌ تحقیق بازار و بازارسنجی ایده‌ها

مشاوره در طراحی مدل و برنامه‌ی کسب‌وکار صحیح و بازارگرا

دسترسی به منابع و مراجع آموزشی ملی و بین‌المللی مورد نیاز استارت‌آپ‌ها

تسهیل راه‌اندازی کسب‌وکار و اخذ مجوزهای کسب‌وکار

تسهیل تأمین مالی استارت‌آپ‌ها با معرفی فرصت‌های جذاب سرمایه‌گذاری به سرمایه‌گذاران.

تسهیل راه‌اندازی کسب‌وکار و کمک به اخذ مجوزهای قانونی

تسهیل تأمین مالی با ارجاع صحیح فرصت‌های سرمایه‌گذاری به سرمایه‌گذاران

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مرکز توسعه کسب و کار فناوری

امروزه حمایت از تجاری‌سازی ایده‌ها، طرح‌ها و محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور سهم مهمی در ایجاد فضای مناسب کسب و کار و توسعه اقتصادی در اغلب کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه را به خود اختصاص داده است. در کشور ما نیز این امر از طریق ایجاد پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد، اجرایی شده است؛ لیکن ظرفیت محدود این نهادها از یک طرف و توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات و زیرساخت‌های آن، منجر به شکل‌گیری مراکز پشتیبانی و ارائه خدمات مرتبط شده است. از این رو، "مرکز توسعه کسب و کار فناوری" به منظور حمایت و پشتیبانی و کمک به توانمندسازی و تجاری‌سازی طرح‌ها و ایده‌های محققین و مخترعین با حمایت مادی و معنوی "معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری" و زیر نظر "پارک فناوری پردیس" در سال 1395 شکل گرفته است.

این مرکز از طریق کارگزاران ارائه دهنده خدمات فناوری و کسب و کار و همچنین مشاوران و متخصصان حرفه‌ای، تلاش می‌نماید ضمن توانمندسازی محققین، مخترعین و صاحبان طرح‌های فناور به منظور تجاری‌سازی طرح‌های آنان و حمایت و پشتیبانی از ایجاد و توسعه کسب و کارهای نوپا، نسبت به ارائه خدمات فناوری و کسب و کار به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقیِ نوآور و فناور برنامه‌ریزی و اقدام می‌نماید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

میزکار مجازی ایرانیان

ماموریت

ایجاد ارزش اقتصادی و اجتماعی در مقیاس جهانی با ارائه یک محیط کار مورد اعتماد آنلاین برای اتصال، همکاری، و موفقیت.

هدف

ایجاد فضای همکاری بین تخصص ها و کسب و کارهای مختلف در جامعه با دسترسی و سرعت بالا

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

نت استارت

نت‌استارت یک مجله آنلاین آموزشی، تحلیلی درباره سایت‌ها و ابزارهایی است که خدمات آنها می‌تواند موجب توسعه کسب‌ و کار یا درآمدزایی کاربران از اینترنت شود. ارائه محتوای آموزشی، معرفی و اطلاع‌رسانی بسترهای کسب‌ و کار بر پایه کارآفرینی اینترنتی از فعالیت‌های اصلی این رسانه است. نت‌استارت  این منابع را  به شکلی جمع‌آوری، گروه‌بندی و معرفی می‌کند که از نتایج آن بتوان در جهت راه‌اندازی کسب‌ و کارهای جدید و مدلهای تازه درآمدزایی اینترنتی استفاده کرد. چشم‌انداز نت‌استارت تبدیل شدن به یک مرجع قابل استناد برای معرفی مهارت‌ها، ابزارها، و بسترهای قابل اطمینان برای کسب درآمد از آنلاین است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

کار و اندیشه تأمین کننده تجهيزات و ماشين آلات نمایشگاه کار

رویارویی مستقیم کارجو و کارفرما

تسهیل فرایند جذب و استخدام نیروی کار

معرفی فرصت‌های شغلی موجود در بازار کار

جذب نیروهای مناسب با انتظارات و مهارت‌های مورد نیاز کارفرمایان

معرفي کارفرمايان و کارآفرينان موفق جامعه

معرفي سازمانها وادارات مرتبط و نيمه‌مرتبط با رشته‌تحصيلي

جذب نیروهای مناسب با انتظارات و مهارت‌های مورد نیاز کارفرمایان

آشنايي با انتظارات و مهارتهاي مورد نياز بازار کار

برپایی کارگاههای آموزشی کار و کاریابی

ايجاد يک محيط حرفه ای و با کیفیت براي تعامل بیشتر بین کارجو و کارفرما

ایجاد حس مثبت مشارکت در کارفرمایان

کمک به بهبود ارتقاء برند کارفرمایان

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

همگام پردازش

ماموریت

از زمانی که همگام آمد، قرار شد که بخش مـوثـری از اکوسـیستم هوشمندسازی، آگاهی دهنده و ارتقا دهنده آرامشی و رفاهی مـردم باشد . گسترش دهنده و توسـعه دهنده خدمـات آنلاین و آفلاین ســاده و ســریع باشد . موثـر باشد.

چشـم انـداز

مـیخواهیم کمک کنیم . سـاده، سریـع و موثـر . همـه ما همـگـام هستیم .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

یاس سیستم | نرم افزاری برای کسب و کارهای کوچک

یاس سیستم محصولی نوآور از  گروه شرکت های آرک و شامل مجموعه ای از نرم افزارهای کاملا یکپارچه و هوشمند است که با توجه به نیازهای خاص مشتریان در شرکت های کوچک و متوسط طراحی و تولید شده است. شرکت آرک در طراحی و تولید یاس سیستم از دو دهه تجربه حضور در این حوزه استفاده نموده و سیستم های یاس، پس از چندین مرحله بازنگری و اعمال نقطه نظر صاحبان کسب و کارهای کوچک و متوسط و متخصصین این حوزه طراحی و تولید شد.

کسب و کارهای کوچک ویژگی ها و خصیصه های منحصر بفرد خود را دارند. مدیران ارشد در شرکت های کوچک بدلیل چابکی و همبستگی بالا در شرکت، سریع تصمیم می گیرند و تصمیمات خود را سریع اجرا می کنند. گزارش دهی و مدیریت اطلاعات در شرکت های کوچک نقش تشریفاتی نداشته و قطعا تاثیر مستقیم در سرنوشت شرکت خواهد داشت، به همین دلیل نمی توان از لزوم استفاده از سیستم های یکپارچه و هوشمند در شرکت های کوچک چشم پوشی کرد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

یگانه کارآفرینان تدبیر اندیش

شرکتها و افراد مختلفی هر روزه پس از بررسی و تحقیق در مورد مسائل مختلف دست به اختراع و نوآوری هایی در جهت برطرف سازی نیاز مشتریان و بهبود کیفیت محصول یا خدمات موجود میزنند که این ایده ها، اختراعات و نو آوری ها به خودی خود و به تنهایی مثمر ثمر نبوده و نیاز به طی مراحلی جهت عرضه و نهایتا فروش می باشد که مجموعه فعالیتهای تبدیل یک ایده به یک محصول تجاری و کسب ثروت را تجاری سازی می نامند. بی شک برای دسترسی به نتایج ارزشمند در تجاری سازی و فعالیت رو به رشد، بایستی با انجام تحقیق و توسعه و به کارگیری شیوه های نوین، سطح فناوری را افزایش داده تا قابلیت رقابت ایجاد شود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

باسلام

در باسلام، هزاران نفر از سراسر ایران غرفه دارند و محصولات‌شان را عرضه کرده‌اند. شما می‌توانید محصول مورد نظرتان را به سبد خریدتان اضافه کنید و سفارش دهید. پس از اینکه مبلغ سفارش را به صورت آنلاین از طریق درگاه امن بانکی پرداخت کردید، غرفه‌دار سفارش شما را می‌بیند و محصول را مستقیما برای شما ارسال می‌کند. وقتی باسلام مطمئن شد که محصول به سلامت به دست‌ شما رسیده، پول شما به حساب غرفه‌دار واریز می‌شود. هر جا هم احیانا مشکلی پیش آمد، باسلام در کنار مشتری‌ها و غرفه‌دارهاست تا کار به سرانجام برسد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...