120

 

 
121

 

 
122

 

 
123

 

 
124
124
124
124

حامی جو

وب سایت حامی جو یک سامانه آنلاین کراودفاندینگ است که به صاحبان ایده در زمینه ی هنر و تکنولوژی و همچنین سازمان های غیر انتفاعی کمک می کند تا از طرف حامیان خود، حمایت مالی دریافت کنند. (کراودفاندینگ به معنی جذب سرمایه در اندازه های کوچک از تعداد زیادی افراد می باشد.)

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

نیک‌استارتر

نیک‌استارتر، استارتاپی است که با حضور دانش‌آموختگانی از معبترترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. اعضای این استارتاپ که در طول سالیان گذشته با فعالیت در حوزه استارتاپ‌ها تجربه ای درخشان کسب کرده بودند، کوشیدند با راه اندازی سامانه نیک استارتر، با جمع آوری سرمایه از بهترین ایده های شکل گرفته در استارتاپهای کشور حمایت کنند.نیک استارتر رسالت خود را Crowd Funding (تأمین سرمایه جمعی) برای ایده‌هایی می‌داند که جهت گسترش فعالیت خود، نیازمند جذب سرمایه هستند. بنابراین شیوه‌ی فعالیت تیم نیک استارتر صرفا مبتنی بر«تأمین سرمایه جمعی» است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

رسانه اکوسیستم کارآفرینی ایران

اکوسیستم در تابستان ۱۳۹۶ به عنوان یک پایگاه خبری در حوزه کارآفرینی و استارتاپی ایران فعالیت خود را آغاز نمود. پس از 18 ماه فعالیت، اکوسیستم به یک مجموعه ای فراتر از یک پایگاه خبری معمول تبدیل شد و بر این باوریم که آن را آیینه تمام قد فضای کسب و کارهای نوپا، کارآفرینی و نوآوری کشور تبدیل نماییم.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

اصفهان پلاس

اصفهان پلاس رسانه جامعه کارآفرینی اصفهان است که رسالت اصلی آن تولید، ترجمه و انتشار محتوای مستند، معتبر و ناب در حوزه کارآفرینی و اطلاع رسانی فعالیت های اکوسیستم کارآفرینی اصفهان از سال ۱۳۹۳ می باشد، که توانسته با هم افزایی و شبکه سازی، ارتباط افراد علاقه مند و فعال حوزه کارآفرینی با یکدیگر را شکل دهد و کمک زیادی به توسعه روابط کارآفرینان جوان کرده است. معرفی استارتاپ های اصفهان، تهیه نقشه اکوسیستم کارآفرینی اصفهان، انعکاس اخبار مرتبط، ترجمه و تهیه مطالب مرتبط با بوم لین استارتاپ و ترجمه بوم مدل کسب و کار شرکت های بزرگ، اطلاع رسانی فرصت های شغلی در فضای استارتاپی اصفهان، ترجمه، چاپ و فروش کتاب های مرتبط با حوزه کارآفرینی از فعالیت های این مجموعه است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مؤسسه توان‌بخش ولیعصر

هدف مؤسسه توان‌بخشی ولیعصر عجل‌الله، ارائه و ارتقای خدمات مفید جهت پیشگیری، کاهش یا رفع مشکلات نوزادان، کودکان و بزرگ‌سالان استثنایی و بهبود وضعیت ایشان و حمایت از آنان است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مؤسسه نیکوکاری کاشانه مهر کاشان

اهداف:

شناسایی و جذب معلولین جسمی حركتی كاشان به‌منظور ارتقاء سطح توانائی‌های علمی و فنی حرفه‌ای آنان جهت ایجاد اشتغال متناسب با وضعیت جسمی و فیزیكی توان‌خواهان.

تقویت حس اعتمادبه‌نفس در بین معلولین و ارتقاء انگیزه فعالیت و خلاقیت در آنان

ایجاد خودكفایی اقتصادی برای معلولین و تأمین معیشت شرافتمندانه و عزتمند برای حفظ و ارتقاء كرامت انسانی توان‌خواهان

ارتقاء سطح آگاهی خانواده‌های وابسته به توان‌خواهان از طریق انجام مشاوره‌های آموزشی و تخصصی

ارائه آموزش‌های لازم جهت پیشگیری از معلولیت و نهادینه نمودن فرهنگ برخورد و رفتار صحیح و انسانی با معلولان

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مؤسسه نیکوکاری رعد الغدیر

رعد الغدیر در تلاش خواهد بود تا از طـریق بـررسی و شناسـایی آخـرین روش‌های آمــوزش مؤثر و منجر به اشتغال و ارائه خدمات توان‌بخشی بهنگام با رویکرد پیشگیری و درمان مـعلولیت در همان زمـان کودکـی در مقابل آسیب‌های پس از بلوغ و بزرگ‌سالی معلولین بایستد. ما در تلاش خواهیم بود تا در سایـه ارائه خدمـات تـخصصی توان‌بخشی رایگان هـرگز کودکی به علت هزینه‌های گزاف درمــان مجبور به خانه‌نشینی و تـحمل درد و مـعلولـیت نباشد و هیچ مـعلول فـاقد مهارت و تـخصصی در انزوای مـنزل بسر نبرد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مؤسسه خیریه کارآفرینان آرا شمیران

مؤسسه خیریه کارآفرینان آرا به‌طور رسمی فعالیت‌های خود را در بهمن‌ماه سال ۱۳۹۴ با شماره ثبت ۳۸۴۳۱ آغاز کرده است و تمام تلاش خود را صرف ارائه خدمات خیرخواهانه در جهت کسب و بهبود تجربیات موردنیاز برای نیروی کار جامعه در رده سنی ۱۸ الی ۲۸ سال قرار داده است. هدف اصلی ما توسعه و حمایت از نیروی کار به‌صورت به‌روز، حرفه‌ای، کارآمد و مؤثر است. ارمان مؤسسه آرا ارائه آموزش‌های کاربردی باکیفیت بالا به جوانان ایرانی که در هر جای دنیا هستند و آماده‌سازی آنان برای ورود به کسب‌وکار و حتی بسترسازی جهت زندگی شخصی بهتر است. آرا می‌خواهد مسیر هر ایرانی مستعد با توان مالی پایین در هر جای دنیا را برای ورود به چرخه کار تسهیل و درنهایت به رونق اقتصادی خانواده و جامعه کمک نماید. ما برای تحقق آرمان‌هایمان تلاش می‌کنیم و در این را یاری گر و یاری‌رسان خواهیم بود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مؤسسه خیریه علی و حسین همدانیان

اهداف:

عینیت‌بخشی و آشکارسازی هر چه بیشتر وصایا و نظریات مکتوب محرومین همدانیان و رعایت مفاد اساسنامه.

مؤسسه افزایش بهره‌وری در کلیه زمینه‌ها ازجمله عملکردها و فرآیندها به‌طور پیوسته طی برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت.

مزیت سازی رقابتی در فعالیت‌های جاری و فعالیت‌های توسعه‌ای، به‌منظور تبدیل به احسن کردن منابع موجود و شناسایی و حضور در فعالیت‌های جدید با مزیت رقابتی بر اساس شرایط روز.

کمک به توانمندسازی و خوداتکایی اشخاص حقیقی و یا حقوقی تعریف‌شده در امور خیر.

عینیت‌بخشی و انعکاس هر چه بیشتر نام مؤسسه خیریه همدانیان به‌ویژه در امور خیریه و مسائل اجتماعی و فرهنگی.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مؤسسه خیریه‌ عترت‌ بوتراب

اهداف:

ارائه خدمات فرهنگی، مشاوره‌ای، روان‌شناسی و اطلاع‌رسانی

تلاش برای رشد و ارتقای تحصیلی فرزندان

کمک به توانمندسازی و اشتغال‌زایی و ایجاد کسب‌وکار

کمک به ایجاد و گسترش مراکز فرهنگی، آموزشی، پرورشی

کمک به تأمین مایحتاج زندگی ایتام و سرپرستان آن‌ها ضمن پرهیز از نیازمند پروری

تأمین کمک‌هزینه تحصیلی فرزندان و حمایت ویژه برای ارتقای آنان

ساخت و یا تأمین کمک‌هزینه و اجاره‌بهای مسکن

تأمین هزینه‌های درمانی و دارویی و اعمال جراحی

تأمین جهیزیه و کمک‌هزینه ازدواج

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مؤسسه خیریه صالحون بیدگل

تلاش مستمر در راستای کسب رضایت خداوند متعال از طریق انجام امور خیریه و عام‌المنفعه و خدمت به همنوعان نیازمند در جهت بهبود شرایط زندگی در چارچوب اصول اسلامی و قرآنی.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مؤسسه خیریه شهید محمد گلشیرازی

اهداف:

تهیه بانک جامع اطلاعات خیریه‌ها، نهادها و مجموعه‌های مردم‌نهاد که به نحوی به مردم عزیز مساعدت می‌رسانند.

دسته‌بندی موضوعی و منطقه‌ای به‌منظور دستیابی آسان‌تر نیازمندان و خیرین.

معرفی خیریه‌ها به خیرین و دستگاه‌های حمایتی به‌منظور جلب مساعدت‌ها.

نیازسنجی منطقه‌ای به‌منظور شناخت نقاطی که موردتوجه خیرین و یا دستگاه‌ها قرار نگرفته است.

معرفی خیریه‌ها به یکدیگر به‌منظور ارائه‌ی راه‌کارهای جلب مساعدت و رفع نیازها و اشتغال‌زایی و ... با استفاده از انتقال تجارب یکدیگر.

اطلاع‌رسانی به خیریه‌ها در حوزه اخبار مرتبط، فن‌آوری روز و نرم‌افزارهای کاربردی.

حمایت از برگزاری همایش‌ و دوره‌های آموزشی ویژه مدیران خیریه‌ها نهادها و انجمن‌های مردمی.

ارائه‌ی مشاوره و راهنمایی در خصوص اداره‌ی مراکز خیریه در جهت رشد و توسعه‌ی آن.

ارائه مشاوره حقوقی در جهت تأسیس نهاد و خیریه و راه‌کارهای مربوطه.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مؤسسه خیریه امام علی شهرری

اهداف:

معرفی الگوی جامع توان‌افزایی مناطق کم برخوردار به مسئولین اجرایی کشور و تلاش جهت اجرای این الگو در تمام کشور با حمایت سازمان‌های مردم‌نهاد و ارگان‌های درگیر

تلاش جهت معرفی الگوی توان‌افزایی مؤسسه خیریه امام علی (ع) در سطح بین‌المللی به‌واسطه حضور در کنفرانس‌ها، همایش‌ها و مجامع بین‌المللی و تلاش جهت ارائه نتایج حاصله در سطوح دانشگاهی

ارتباط با تشکلات غیردولتی و مردم‌نهاد (NGO ملی و بین‌المللی) جهت انتقال تجارب و ایجاد تسهیلات در راستای توسعه مؤسسات و دعوت به عضویت در ستاد توانمندسازی مناطق محروم

تدوین الگوی جامع و کاربردی توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و ارائه در سطح ملی و بین‌المللی

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مؤسسه خیریه اشرف الانبیاء

اهداف مؤسسه خیریه اشرف الانبیاء (ص) طبق اساس‌نامه: کمک به خانواده‌های بی‌سرپرست و ایتام، کمک به امر جهیزیه، تهیه و توزیع ارزاق عمومی، پوشاک، کارآفرینی، ساخت درمانگاه خیریه، ساخت مسکن در مناطق محروم کشور، خودکفائی و توانمندسازی محرومین، آموزش فرهنگی، مذهبی محرومین و هرگونه کارهایی که مربوط به این خیریه و امور خیر باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مؤسسه خیریه اجتماعی فرهنگی یاس

اهداف:

شناسایی و سرپرستی و حمایت از زنان و دختران بی‌سرپرست و یا فاقد سرپرست مؤثر

فراهم آوردن امکانات و تأمین هزینه تحصیلی و همیاری جهت تشکیل خانواده برای گروه هدف

ارتقاء سطح آگاهی‌های «گروه هدف» در زمینه‌های آموزشی، حقوقی، بهداشتی، فرهنگی و اقتصادی

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مؤسسه حمایت از مستمندان تبریز

مؤسسه خیریه حمایت از مستمندان تبریز یكی از بزرگ‌ترین خیریه‌های كشور ایران است كه در مسیر سازمان‌های مردم‌نهاد (سمن) ایجاد و اداره می‌گردد؛ و از سال‌های پیش از انقلاب و در شهر تبریز بنیان نهاده شده است.

اخیراً در سال 1390 در بین خیریه‌های مردم‌نهاد كشور (NGO) به‌عنوان بهترین مؤسسه خیریه در سطح كشور توسط وزارت كشور اعلام گردیده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مؤسسه پیام‌آوران ساحل امید

اهداف:

تلاش در جهت نهادینه کردن صنعت گردشگری معلولان در جامعه باهدف توانمندسازی و ارتقای سطح روحیه مثبت در افراد دارای معلولیت و فرهنگ‌سازی و تغییر نگرش عمومی نسبت به گردشگری این قشر از جامعه.

پیگیری حقوق شهروندی افراد دارای معلولیت.

ایجاد نشاط و بالا بردن سطح اعتمادبه‌نفس در افراد دارای معلولیت.

توانمندسازی افراد دارای معلولیت و تشویق و ترغیب آنها به داشتن حضور فعال و مستمر در عرصه‌های مختلف اجتماعی و دوری از انزوا.

کمک به افراد دارای معلولیت در جهت شناسایی توانایی‌های فردی و اجتماعی خود و تقویت آنها.

گسترش شبکه دوستی و استفاده از دانش و تجربیات یکدیگر در راستای بهبود شرایط زندگی فردی و اجتماعی.

ایجاد فرصت‌های شغلی و کارآفرینی.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مرکز جامع توان‌بخشی و حرفه‌آموزی بهکوش

مرکز جامع توان‌بخشی و حرفه‌آموزی بهکوش در آبان ۱۳۷۵ به‌عنوان دومین مرکز حرفه‌آموزی ویژه کم‌توانان ذهنی (پسر بالای ۱۴ سال) در کشور و اولین در استان، با کسب مجوز از سازمان بهزیستی استان، با ظرفیت ۱۲۰ نفر راه‌اندازی و افتتاح گردید.

مدیرمسئول و صاحب‌امتیاز مرکز، مریم گیلاسیان کارشناس ارشد در رشته‌ی روانشناسی کودکان استثنایی و همچنین فارغ‌التحصیل از کنسرواتوار موسیقی تهران است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد

اهداف مجتمع رعد:

اشتغال‌زایی

آموزش

فرهنگ‌ سازی

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

کانون ملی زنان بازرگان ایران

دستیابی به حداکثر ظرفیت حضور زنان و نقش‌آفرینی در عرصه‌های اقتصادی و کسب‌وکار در راستای اهداف توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

کارآفرینی کارسازان وادی قاف بندرعباس

نیاز به راهنمایی و استفاده از ابزارها برای سرعت دادن به فعالیت‌ها همیشه همراه انسان بوده است و در کل تاریخ به او کمک نموده تا از چالش‌های پیش رویش با موفقیت عبور کند.

قاف را با این هدف راه‌اندازی کردیم تا دانشی را که از حل مسائل و مشکلات حوزه کسب‌وکار به دست آورده‌ایم با دیگران تقسیم کنیم

اگر در هر یک از مراحل کسب‌وکارتان (از شروع تا رسیدن به اهداف و آرمان‌هایتان)، نیاز به همراهی، همفکری و کمک داشتید:

ما اینجاییم تا با شما همراه شویم

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

شبکه ملی مؤسسات نیکوکاری و خیریه

مأموریت شبکه «توسعه ظرفیت و توانمندسازی اعضاء»، «ارتقای سطح تعامل و همکاری بین اعضا» و «یکپارچه‌سازی و تثبیت نقش و جایگاه مدنی اعضا» است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

خیریه آبشار عاطفه‌ها

آبشار عاطفه‌ها در ماه مبارک رمضان 1380 شمسی به شماره ثبت 2310 و شماره پروانه ملی 1/8/83/156887 در راستای اعتلای سیره عملی امیرالمؤمنین حضرت علی علیه‌السلام و با توجهات خاصه حضرت ولی‌عصر عجل‌الله و با عنایت حضرت حق به پشتوانه ولی‌نعمتمان حضرت ثامن‌الحجج علی ابن موسی‌الرضا علیه‌السلام به همت چند نفر از نیکوکاران تأسیس گردیده است. این خیریه از همان ابتدای شروع فعالیت با طرح دیدگاه‌های تخصصی و بررسی‌های کارشناسی شده و نگرشی پژوهشی به مسائل اجتماعی و فرهنگی تلاش داشته تا زمینه را جهت خدمتگزاری هر چه بیشتر به محرومان جامعه فراهم آورد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

جامعه نیکوکاری ابرار

جامعه نیکوکاری ابرار بر مبنای مأموریت خود مصمم و متعهد است با ترغیب و همراه سازی فعالان عرصه نیکوکاری به‌گونه‌ای عمل کند که نقشی مؤثر و قابل‌اندازه‌گیری، نه‌تنها در هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی بلکه، در دست‌یابی به اهداف کلان زیر ایفا نماید

ارتقاء فرهنگ خدمت به هم‌وطنان.

افزایش فرصت‌های فایده رسانی و خدمت افراد جامعه به یکدیگر.

اصلاح فرهنگ و نگرش نیکوکاری در جامعه.

ارتقاء فرهنگ طبقات محروم و نیازمند جامعه.

حداکثر شدن اثربخشی و کارایی نیکوکاری در کشور.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان

بنیاد خیریه دست‌های مهربان سازمانی غیردولتی، غیرسیاسی، مستقل و مردم‌نهاد است که برای رفع محرومیت و کمک به اقشار نیازمند به‌ویژه زنان و کودکان نیازمند کمک و حمایت، باانگیزه والای انسان‌دوستی و کمک به همنوع در سطح کشور فعالیت می‌کند.

بنیاد دست‌های مهربان می‌کوشد تا با برنامه‌ریزی در حوزه توانمندسازی محرومین و زنان و کودکان بی‌سرپرست یا بد سرپرست در کاهش فقر و علل زمینه‌ساز آن و رفع مشکلات معیشتی هم‌وطنان نیازمند در ایران مشارکت نماید

حمایت مالی و معنوی در کنار احترام به شخصیت انسانی و حفظ و صیانت از کرامت انسانی مددجویان از یک‌سو و عملکرد شفاف و پاسخگویی دقیق به نیکوکاران و حامیان گرامی از سوی دیگر، همواره سرلوحه فعالیت‌های بنیاد دست‌های مهربان است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

انجمن نابینایان تجلی توانایی و تجربه ری

كارآفرینی نابینایان به‌منظور بازاریابی و توزیع محصولات فرهنگی و كالاهای دست‌ساز نابینایان و اقلام موردنیاز خانواده‌ها شکل‌گرفته. با توجه به محدودیت‌های رفت‌وآمد نابینایان و مشكلاتی كه در بازاریابی حضوری وجود دارد بر آن شدیم تا با بهره‌گیری از قدرت كلامی و نفوذ گفتار افراد نابینا و هم به سبب به اثبات رسیدن این‌گونه بازاریابی در كارهای تجاری و بازخورد مثبت آن این روش را به‌عنوان الگوی كاری خود قرار داده تا بتوانیم با ارتباط مؤثر با شرکت‌های مختلف و کارخانه‌ها هم توانایی و استعداد نابینایان را به اثبات رسانده و هم راه گشای شغلی آنان باشیم.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

انجمن ملی زنان کارآفرین

اهداف:

ترویج و توسعه کارآفرینی

کمک به بهبود و اصلاح سیاست‌های حمایتی از زنان کارآفرین

نهادینه ساختن فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی، مشاوره‌ای و ترویجی درزمینه‌ی کارآفرینی

فراهم ساختن زمینه لازم برای پرورش ایده‌های خلاق در ورود به عرصه کارآفرینی

کمک به سامان‌دهی فعالیت‌های مرتبط با کارآفرینی

کمک به پیوند منطقی و متناسب میان کارآفرینان و دولت و بانک‌ها و سایر ذی‌نفعان

کمک به ایجاد شبکه‌های اطلاعاتی و ارتباطی میان زنان کارآفرین در سطح ملی، منطقه‌ای و جهانی

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

انجمن کسب‌وکارهای اینترنتی

انجمن کسب‌وکارهای اینترنتی می‌کوشد تا با ایجاد بستری مناسب برای تمامی نقش‌آفرینان فعال در زیست‌بوم (اکوسیستم) فناوری اطلاعات علاوه بر اینکه به حمایت کسب‌وکارهای فعال بپردازد؛ بستری حمایت گر و پویا جهت رشد شرکت‌های نوپا (استارت‌آپ‌ها) باشد، چراکه بر این امر واقف است رشد اقتصادی کشور عزیزمان و اشتغال فرزندانمان درگرو رشد روزافزون این عرصه نهفته است، انجمن بر این امر اذعان دارد که حضور حمایت گر دولت در این عرصه ضامن رشد و توسعه این زیست‌بوم (اکوسیستم) است و بر خود لازم می‌داند با حضور در مجامع دولتی و قانون‌گذاری و با ارائه دغدغه‌ها، در نقش‌آفرینی دولتی مؤثر باشد؛ از سوی دیگر انجمن می‌کوشد تا با همراهی اعضای خود حامی مصرف‌کنندگان باشد تا بدین ترتیب فرهنگ نوینی که این زیست‌بوم (اکوسیستم) فراهم آورده است را در راستای خدمت به مردم سرزمینمان ایران استفاده نماید چراکه به‌راستی ایشان شایسته بهترین‌ها هستند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

انجمن علمی بهداشت‌کار ایران

به‌منظور نیل به اهداف اساسنامه انجمن، اقدامات و فعالیت‌های زیر را به عمل خواهد آورد:

ایجاد ارتباط علمی، فنی، تحقیقاتی، آموزش و تبادل‌نظر بین محققان، متخصصان و سایر کارشناسانی که به نحوی با شاخه‌های گوناگون بهداشت حرفه‌ای سروکار دارند.

همکاری با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی و پژوهشی در برنامه‌ریزی امور آموزشی، پژوهشی و برگزاری گردهمائی‌ها و بازآموزی.

ارزیابی و بازنگری برنامه‌های آموزشی، پژوهشی و ارائه پیشنهادهای لازم در مسائل مذکور.

ارائه خدمات آموزشی، علمی، پژوهشی، فنی.

ترغیب و تشویق دانشمندان، پژوهشگران و دانشجویان در پیشبرد فعالیت‌های علمی پژوهشی و آموزشی.

تهیه و تدوین و انتشار نشریات علمی، آموزشی و برگزاری گردهمائی‌های بازآموزی آموزشی و پژوهشی در سطوح داخلی و خارجی با رعایت قوانین و مقررات جاری کشور.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

انجمن زنان مدیر کارآفرین

اهداف:

ترویج و توسعه کارآفرینی

کمک به بهبود و اصلاح سیاست‌های حمایتی از زنان کارآفرین

نهادینه ساختن فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی، مشاوره‌ای و ترویجی درزمینه‌ی کارآفرینی

فراهم ساختن زمینه لازم برای پرورش ایده‌های خلاق در ورود به عرصه کارآفرینی

کمک به سامان‌دهی فعالیت‌های مرتبط با کارآفرینی

کمک به پیوند منطقی و متناسب میان کارآفرینان و دولت و بانک‌ها و سایر ذی‌نفعان

کمک به ایجاد شبکه‌های اطلاعاتی و ارتباطی میان زنان کارآفرین در سطح ملی، منطقه‌ای و جهانی

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مؤسسه عترت فاطمی

مهم‌ترین هدف در امر دستگیری و کمک به افراد نیازمند، بازگرداندن کرامت و توانمندی به آنان و ایجاد یک واحد خانوادگی آبرومند و مستقل است. مؤسسه عترت فاطمی با هدف تکریم و توانمندسازی فرزندان یتیم و خانواده‌های مکرم سادات در تیرماه ۱۳۷۹ با تلاش گروهی از خیرین و محبین خاندان عصمت و طهارت، رسالت خود را آغاز کرد و پس از تلاش و فعالیت پیگیر و دلسوزانه در ظل توجهات صاحب این بیت در سال ۱۳۸۱ موفق به کسب مجوز رسمی فعالیت از دایره صدور پروانه مؤسسات غیرانتفاعی وزارت کشور شد و اساسنامه آن به ثبت رسید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

انجمن حمایت از زندانیان اردبیل

كمك به خانواده زندانیان

بازسازی شخصیت و اصلاح و ارشاد زندانیان

كمك در جهت آموزش حرفه‌ای به زندانیان

كمك به اشتغال زندانیان پس از آزادی با تهیه فرصت‌های شغلی یا كمك مالی

مساعدت در بهبود وضع بهداشت و د رمان، ترغیب و تشویق فعالیت‌های فرهنگی، ورزشی، حرفه‌ای و آموزشی زندان‌ها، انجمن خدمات خود را به كلیه زندان‌ها، کانون‌های اصلاح و تربیت اطفال بزهكار، مراكز مراقبت پس از خروج زندانیان بزرگ‌سال و اطفال بزهكار و دیگر مؤسسات تأمینی و تربیتی كه وجود دارند یا بعداً ایجاد می‌شوند و نیز به كسانی كه در این زندان‌ها و مؤسسات نگهداری می‌شوند و به خانواده آنها ارائه خواهد كرد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

انجمن حامیان فرهنگ قرض‌الحسنه و کارآفرینی اجتماعی

اهداف:

اشاعه و ترویج فرهنگ مقدس قرض‌الحسنه

تلاش در راستای توسعه کمی و کیفی سنت مقدس قرض‌الحسنه

ترویج فعالیت‌هایی که منجر به تقویت فرهنگ قرض‌الحسنه گردد

توسعه و ترویج فعالیت‌هایی که منجر به کار جمعی، ایجاد سرمایه اجتماعی و توسعه مسئولیت‌های اجتماعی گردد.

توسعه فرهنگ و ترویج فعالیت‌های مرتبط و منجر به کارآفرینی

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

انجمن جانبازان نخاعی

اهداف:

حمایت از حقوق و شأن و کرامت جانبازی و گسترش و اشاعه فرهنگ دفاع مقدس و ایثارگری، ارتقاء سطح سلامت جسمی، روحی و روانی جانبازان نخاعی و جلوگیری از افزایش آسیب دیدگان جنگی.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

انجمن کسب‌وکار ایران

اهداف:

ترویج مدیریت اسلامی و ارتقای سطح علمی و مهارت‌های کاربردی مدیران کشور از طریق انتقال و تبادل دانش مدیریت و MBA (مدیریت راهبردی کسب‌وکار)

ب: روش اجرای هدف

ارائه مقالات و سایر مستندات علمی درزمینه‌ی MBA

برگزاری همایش و سمینارهای مرتبط با MBA

معرفی منابع و مراجع مفید در ارتباط با اهداف انجمن

انتقال تجربیات مفید مدیران موفق ایرانی و خارجی

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

صفحه1 از2