120

 

 
121

 

 
122

 

 
123

 

 
124
124
124
124

توصیه های مهم در زمینه کاریابی

کی از مراحلی که تمامی افراد با آن درگیر شده و یا به زودی می شوند، پیدا کردن شغل است. در این راستا اگرچه پیدا کردن شغل مورد علاقه سخت است، با این حال برخی از افراد موقعیت ها را به خاطر برخی از اشتباهات ساده از دست می دهند. درواقع این امر بسیار رایج است که شما فردی دارای توانایی و شایستگی لازم باشید، با این حال هنوز هم شغل موردنظر خود را پیدا نکرده اید...

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید...

کارپیشه

با ثبت نام در بخش کارجویان کارپیشه، از تازه‌ترین فرصت‌های شغلی مورد علاقه خود آگاه شوید. همچنین با تکمیل اطلاعات پروفایل یا ثبت رزومه، اطلاعات خود را در اختیار کارفرمایان قرار دهید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مسیر ایرانی

"مسیر ایرانی" به عنوان مرجع تخصصی مشاوره شغلی و تحصیلی فعالیت خود را به صورت غیر رسمی از سال90 آغاز نمود. سپس در2 سال اول شروع فعالیت، اقدامات متعددی در رابطه با اهداف گروه صورت گرفته، کارهای زیربنایی و اولیه انجام شد و در نهایت نقشه راه برای ادامه کار تبیین گردید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

TalentCoach

مـامـوریت مـا ایجاد پـل ارتـباطی بین دانـشگاه و صـنعت اسـت. بـا رفـع کمبود شـدید خـدمـات هـدایت شغلی بـه تـازه فـارغ التحصیلان، سعی داریم راه را بـرای ورود دانـشجویان بـه بـازار کار فـراهـم کنیم تـا نیروهـای جـوان، بـا انگیزه و خـلاق وارد شـرکت هـا شـده و بـه رشـد آنـها کمک کنند. ایجاد این ارتباط علاوه بر صرفه جویی هزینه های استخدامی شرکت ها؛ محبوبیت برندشان را در میان دانشجوها افزایش می دهد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

کاراسا

گروه مدیریت تجاری و توسعه کسب و کار مرکز مطالعات تكنولوژي دانشگاه صنعتي شريف (کارآسا) به عنوان بازوی اجرایی مرکز مطالعات دانشگاه صنعتی شریف با بیش از ده سال سابقه مشاوره، آموزش و پژوهش در جهت کمک به تامین، جذب، آموزش و نگه داشت نیروی انسانی سازمان ها، نهادها، صنایع و شرکت ها، خدمات زیر را ارائه می دهد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

جاب ویژن

نمایشگاه کار دانشگاه شریف پس از برگزاری موفق ۸ دوره، به عنوان اولین ارائه دهنده بسته جامع خدمات کارمندیابی و استخدام ، با نام تجاری "جاب ویژن" وارد فضای جذب و گزینش نیروی انسانی شده است.پنل جامع ارزیابی (CAP) و سیستم هوشمند انطباق (IMS) دو ابداع منحصر بفرد و متمایز کننده تیم جاب ویژن است. دسترسی به طیف وسیعی از فرصت های شغلی برای کارجویان و نیز بانک منحصر بفردی از رزومه ها برای کارفرمایان از دیگر خدمات این مجموعه می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

متمم

متمم مخفف عبارت محل توسعه مهارتهای من و طرحی برای تولید محتوای فارسی با هدف ارتقاء سطح دانش و مهارت فارسی زبانان در نقاط مختلف ایران و جهان است.طرح متمم از دوم بهمن سال ۱۳۹۲ به صورت رسمی آغاز به کار کرد و هم اکنون با همکاری یک تیم تخصصی تولید و مدیریت محتوا و آموزش مهارتی، به سرپرستی محمدرضا شعبانعلی، فعالیت می‌کند.متمم، توسعه دانش و مهارت فردی را نه صرفا به عنوان ابزاری برای رشد و پیشرفت و موفقیت فردی، بلکه به عنوان تنها راهکار عملی رشد و پیشرفت و توسعه جامعه می‌بیند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

همکارجو

«همکارجو» با عنوان اولین اطلس استخدامی ایران ، با هدف تامین نیروی کاری مناسب برای کارفرمایان و معرفی موقعیتهای متفاوت و به روز کاری به کارجویان عزیز گیلانی در آذر ماه ۱۳۹۵ آغاز به کار کرد تا بتواند با استفاده از شیوه ی نوین در بخش استخدامی و تجمیع پراکندگی های جذب نیرو ،از میزان بیکاری استان گیلان بکاهد. همچنین همکارجو در مهرماه سال 96 جزء 10 استارتاپ برتر گیلان در اولین همایش بین المللی Silk Road Startup قرار گرفت. با توجه به نیازهای مشاهده شده در دیگر استانها، تصمیم بر گسترش عملکرد خود در سراسر ایران گرفتیم. هدف تیم همکارجو برطرف نمودن ضعفهای انتشار آگهی های استخدامی و ایجاد محیطی امن و شایسته برای کارجویان و کارفرمایان محترم ایران است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مرکز مشاوره شغلی و کاریابی رادوین

پرسنل و کارکنان مرکز مشاوره و کاریابی رادوین از فارغ التحصیلان زبده دانشگاههای کشور بوده ورشته های مدیریت کسب و کار – مدیرت تجاری سازی ( برندینگ ) مدیریت بازرگانی و گمرک – تجارت الکترونیک و DBA تحصیل نموده اند . آنچه که برای ما بیش از پیش اهمیت دارد احترام و تکریم ارباب رجوع می باشد . ما بر آنیم تا با احترام متقابل در کوتاهترین مدت و زمان به شما خدمت رسانی نماییم . کلیه پرسنل قبل از بکار گماری آموزش های ارتباط با مشتری را گذرانیده اند .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

ایران اصناف

از دیدگاه صاحب نظران ، یک مجموعه بزرگ باید علاوه بر وظایف تشکیلاتی خود ، فلسفه و رسالت اجتماعی نیز داشته باشد و این امر موجب پرورش هوشمندی ، پختگی و ژرف نگری کارکنان می شود به گونه ای که اندیشه های آنان را درچارچوب انسانی و اجتماعی قرار می دهد تا بتوانند رفتارشان را در همان ساختار بروزدهند.تمامی مدیران و کارکنان این مجموعه بایدبرای انجام رسالت همگانی سازمان با یکدیگر سخت تلاش کنند و این فلسفه و رسالت رامنشور اخلاقی می نامند.همه افراد جامعه قابل احترام هستند و نیازمندند که خویشتن راارزشمند ببینند و این ارزشمندی بر پایه ای محکم استوار است و پابرجاترین و سالمترین عزت نفس بر پایه احترامی که مستحق آنیم استوار است نه بر اساس شهرت یا آوازهظاهری و تملق ها.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

کومش کار

کاریابی کومش کار به عنوان اولین موسسه مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی استان سمنان در سال ۱۳۷۹ تاسیس شد. کومش کار با تجربه ۱۷ ساله خود در عرصه ی خدمات کاریابی همواره در ارائه مشاوره شغلی سودمند به کارجویان و معرفی بهترین گزینه های موجود به کارفرمایان پیشرو بوده است.نوآوری موضوعی است که در طول ۱۷ سال گذشته هیچ گاه از کاریابی کومش کار جدا نبوده است و اینک برای اولین در سطح استان و کشور امکان صدور معرفینامه آنلاین رسمی برای کارجویان محیا شده است...

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

کاریابی مجازی تحول آفرینان - خانه

در بعد عرضه، ساختار سنی جوان جمعیت، مهاجرت، رواج پدیده چندشغلی به دلیل افزایش هزینههای زندگی و مشارکت زنان در فعالیتهای اقتصادی و اجتماعی موجب افزایش شمار نیروی متقاضی کار در سالهای اخیر شده است. در بعد تقاضا پایین بودن رشد سرمایهگذاری و تولید، افزایش بهرهوری نیروی کار در برخی بخشها به دلیل رشد فناوری و فقدان شرایط مناسب در عرضه تولید در برخی موارد منجر به محدود ماندن تقاضا برای نیروی کار شده است. مراكز مشاوره توانمند می توانند بخشی از این خلا را با ايجاد و توسعه مشاغل موقت پر کنند،زیرا از توانمندیها و ظرفیتهای بالقوه بسیاری به منظورحل معضل بیکاری برخوردارند که متاسفانه تاکنون بسیار اندک مورد بهرهبرداری قرار گرفته اند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

کاریابی بین المللی کارپیرا

استفاده بهینه از پتانسیل عظیم نیروي کار کشورهای مختلف توسعه اشتغال با بهره­گیري از فرصت­هاي شغلی موجود در جهان حضور هرچه بیشتر فارغ­التحصیلان و نیروهاي فنی شایسته و متخصص در بازار کار جهانی به کارگیري توانمندي­هاي بین­المللی و تامین بخشی از نیاز بازار کار جهانی جلوگیري از مهاجرت­هاي غیرمتعارف و فاقد برنامه ریزي جلوگیري از افزایش سطح بیکاري و رشد مشاغل کاذب در جوامع...

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

کارلیب

اواخر پاییز ۱۳۹۵ بود و من به تازگی از آخرین مشارکت کاریم خارج شده بودم و همچنان درگیر انجام پروژه های برنامه نویسی برای مشتریان همیشگی بودم.

گروه تلگرامی ۶-۷ نفره ای با دوستان فنی داشتیم و همیشه یکی از بحث هایی که بین ما بود چالش تامین نیروی انسانی فنی برای استارتاپ ها و مشکلات سایت های استخدامی بود، ایده ای به ذهنم رسید که یک گروه تلگرامی ایجاد کنیم و از این طریق نیروهای مناسب را به بقیه دوستان معرفی کنیم و دیگران هم بتوانند اعلام نیاز برای نیرو یا پروژه را به راحتی مطرح کنند، در ابتدا تصورم یک گروه نهایتا ۵۰-۶۰ نفری از دوستان استارتاپی بود اما در همان روز اول جمعیت گروه به ۲۵۰ نفر رسید! و در یک هفته از مرز ۱۰۰۰ نفر گذشت ، در کمتر از دوماه از مرز ۳۵۰۰ نفر گذشتیم و دیگر کنترل محتوای گروه کار سختی شده بود پس تصمیم گرفتیم سیستم را با روش های فنی منظم کنیم، در کنار گروه یک کانال هم ایجاد شد و از کاربران خواستیم تا در اطلاعات در یک فرم وبی پر کنند و اطلاعات فقط از طریق بات مدیر کانال و گروه ثبت شود .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

کاربوم

بر اساس تایید کار‌گروه ارزیابی شرکت‌های دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری،کاربوم محصولی دانش بنیان ارزیابی شد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

کار‌بانک | استخدام، رزومه یابی، کاریابی

رسالت کاربانک تسهیل فرایند استخدام و همکاریابی شرکت‌ها است. این سرویس استخدامی شامل بانک اطلاعاتی جامعی از رزومه‌ها و فرصت‌های شغلی است که گستره‌ای از انتخاب‌ها را برای شرکت‌ها، متخصصین و کارجویان فراهم می‌سازد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

فوری کار

فوری کار، شبکه ای آنلاین برای دسترسی آسان به خدمات ساختمانی است که امکان ارتباط سریع و موثر میان استادکارهای حرفه ای و کارگران ماهر با کار فرماها و پیمانکاران ساختمان را فراهم می کند. همچنین تبلیغ کسب و کارهای مرتبط با حوزه ی ساختمان و خدمات منزل در فوری کار امکانپذیر است.با ثبت آنلاین درخواست خدمات ساختمانی مورد نیاز از سوی پیمانکارها، کارفرمایان و شهروندان در زمینه های مختلف ساختمانی شامل: نقشه کشی و نقشه برداری، بنایی، گچ کاری، نقاشی، کاشیکاری، کناف کاری، سنگ کاری، تخریب ساختمان، اسکلت ساختمان، پی ریزی، ارماتوربندی، فونداسیون، برقکاری، نجاری، کابینت سازی، جوشکاری، لوله کشی، دکوراسیون و طراحی داخلی، داربست، رابیتس بندی، سقف کاذب، خاک برداری و گودبرداری، آگهی پروژه ساختمانی اطلاع رسانی عمومی شده و به اطلاع استادکاران و کارگران ماهر می رسد. سپس متخصصین صنعت ساختمان در فضایی رقابتی با ارائه پیشنهادهای مناسب امکان انجام پروژه ها با بهینه ترین قیمت و بهترین کیفیت را برای شما فراهم می کنند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

سپینود شرق: طرح توجیهی - مشاوره طرح توجیهی - تسهیلات

موسسه مطالعات راهبردی سپینود شرق در سال 1385 با همت گروهی از اساتید و کارشناسان متخصص در رشته‌های صنایع، مدیریت و اقتصاد با هدف فعالیت در زمینه تحقیق، مشاوره و آموزش در حوزه‌های مدیریت و مهندسی تاسیس گردید. سپینود شرق اعتلای صنعت و کارآفرینی، تشویق مدیریت علمی، بومی کردن فناوری پیشرفته و تقویت سرمایه‌گذاری صنعتی را تنها راه دستیابی به توسعه همه جانبه و پایدار می‌داند و در این راستا تلاش کرده است تا به نوبه خود با ترویج فرهنگ سرمایه‌گذاری درست، عالمانه و اندیشیده، سهم خود در این عرصه ملی را تا حد امکان و بضاعت به انجام رساند. ایجاد کارگروه‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف، حضور در مجامع علمی و مشاوره‌ای، اخذ گواهینامه‌های معتبر ملی و جهانی و انجام پروژه‌های متنوع و مختلف، بخشی از این تلاش‌هاست که عناوین آنها به تفصیل در پی می‌آیند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

دفتر هدایت نیروی کار وکاریابی

یکی از وظایف ذاتی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی، شناخت بازار کار و سیاستگذاری و برنامه‌ریزی در جهت ایجاد تعادل و ساماندهی بازار کار بوده و یکی از ابزارهای اجرایی وزارت متبوع برای حصول این امر، دفاتر کاریابی می باشند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

حامی کار

موسسه مشاوره شغلی و کاریابی حامی اولین سایت تخصصی کاریابی اینترنتی در ایران است که با امکاناتی کاملاً حرفه ای و به روز، توانسته روشی نوین برای استخدام نیروی انسانی مورد نیاز کارفرمایان و همچنین کاریابی و اشتغال افراد جویای کار را فراهم آورد. این سایت که با مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی راه اندازی شده است از سال 1384 فعالیت خود را آغاز کرده و تلاش دارد پاسخگوی نیاز همه متقضیان در حوزه بازار کار باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

جاب

جاب یک بستر برای جست­و­جوی فرصت­های شغلی است. جاب با استفاده از ابزارهای خود جست و جوی شغل یا کارجو را برای شما آسان می سازد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

بیدبرگ: مشاوره بیمه، مالیات و امور حقوقی

بیدبرگ مشاور آگاه شما در حوزه بیمه، مالیات و امور حقوقی می باشد.

در بیدبرگ می توانید در همه حوزه های بیمه ای (مانند: بیمه تامین اجتماعی، بیمه نیروهای مسلح، بیمه عمر، دیه و دریافت خسارت از شرکت های بیمه و…)، قانون کار، مالیات و امور حقوقی و کیفری مشاوره دریافت کنید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

آی استخدام

همانطور که می دانید کسب اطلاع سریع و به موقع از آخرین اخبار، فراخوان های جذب نیرو و آگهی های استخدامی محلی و کشوری، مهمترین گام در جهت پیدا کردن شغل و استخدام شدن است.امروزه به دلیل کثرت منابع خبری کاغذی و یا اینترنتی، روزنامه ها، نیازمندی ها، جراید محلی و سراسری، سایت ها و ... بطور حتم یک فرد قادر به تهیه، بررسی و اطلاع به هنگام از کلیه اخبار، آگهی ها و فراخوان ها و نحوه اقدام برای آنها نیست.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

آناناس جاب

اناناس جاب به شما کمک میکند به سهولت دانشجویان فارغ التحصیلان و نیروی کار جوان و مناسب با شغل خود را بیابید وهمین امروز استخدام کنید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مراکز مشاوره کشوری

دانلود فایل معرفی مراکز مشاوره کشوری در سراسر کشور.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...